• Ви знаходитесь тут:

  • Головна
  • Наші традиції

Наші традиції

ДНЗ " Сонечко" користується значним авторитетом серед батьківської та педагогічної громади й неабиякою любов’ю дітей-вихованців. Значною мірою на це впливає атмосфера, що панує у закладі, адже наші педагоги пам’ятають ­­– всі діти різні а кожен новий день є неповторним й приносить безцінний життєвий досвід. Безперечно, в житті як дітей так і педагогів не буває двох однакових днів, однак є те, що стало нашими традиціями, незмінними атрибутами й ритуалами.

Свята в дитячому садку

Крім традиційних свят, які проводяться у більшості дошкільних навчальних закладах, наше «Сонечко"» відзначає й особливі, що творять його історію та роблять наш заклад відмінним від інших. Серед них:

День народження дитини

Найулюбленіше свято дітей - День народження. У цей день малюки та педагоги вітають іменинника, дарують подарунки, виконують улюблені вірші та пісні, грають у веселі ігри.

Новорічно-різдвяний цикл свят

Ці дні сповненні сюрпризів та безмежної дитячої радості: тут і веселі ранки, і ялинка, і Святий Миколай з мішком подарунків - словом, незабутні дні, яких дошкільнята чекають цілий рік.

День Землі

24 квітня Всесвітній день Землі. Діти святкують зустріч весни, пробудженої природи, звертаються до землі, щоб дала добрий врожай.

Свято Змін (випускний)

Це урочисте і радісне свято. Адже всі діти стали на рік старші. Хтось переходить в наступну групу, а хтось йде в перший клас. Ми з радістю демонструємо свої досягнення, доводимо батькам і гостям, що за рік ми подорослішали, навчилися грати, дружити, веселитися, співати, танцювати і готові перейти на наступну сходинку.

Традиції у роботі з батьками

Надійною підтримкою в усіх починаннях є родини вихованців закладу. Для успішної реалізації завдань освітнього процесу, налагодження тісної взаємодії всіх його учасників, організовуємо ряд сімейних проектів:

Проект „Світ очима дітей ” (поробки з природного матеріалу), як правило, проводимо в жовтні.Метою проекту є формування в дітей та їхніх батьків бажання до спільної діяльність, . Презентація проекту завершується виставкою творчих робіт.

Кiлькiсть переглядiв: 662

Коментарi